KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10616636

nr 1061 6636

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Akvarell, Olle Hjortzberg (1872-1959), "Jerusalems vestra mur", signerad, 1900, 26x36

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 oktober 2016
kl 19:04:54

10/10 18:21:14 1      Vinnande bud

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg